Wybierz rodzaj suszarni:

przeznaczone są do suszenia tarcicy liściastej i iglastej jak również gotowych elementów z drewna jak np. fryzy, pale, różnego rodzaju gotowe elementy, półprodukty itp.

są to suszarnie o odpowiednio dobranych wymiarach, wyposażone dodatkowo w odpowiedni program/moduł umożliwiający uzyskanie certyfikatu IPPC. Jednocześnie w takich suszarniach można również suszyć palety do odpowiedniej zadanej wilgotności. Suszarnia taka wyposażona jest w specjalny program “Turbo”, który umożliwia w bardzo krótkim czasie wysuszenie całego wsadu do odpowiednio niskiej wilgotności.

Suszarnie o zwiększonych parametrach grzewczych i wentylacyjnych zapewniające odpowiednie środowisko do suszanie drewna kominkowego do odpowiedniej wilgotności w optymalnie krótkim czasie

przeznaczone są do suszenia różnego rodzaju płytek gipsowych dekoracyjnych (elewacyjnych) stosowanych zarówno do wewnątrz jak i do wewnątrz budynków. Oprócz standardowych typów wymiarowych suszarń, projektujemy suszarnie konkretnie pod Klienta w zależności od specyfiki i gabarytów suszonego materiału. W tego typu komorach możliwe jest również suszenie innych elementów gipsowych.

w ofercie naszej znajda Państwo elementy wyposażenia suszarń do ziół, są to m.in. wentylatory aluminiowe, nagrzewnice bimetaliczne, kanały wentylacyjne, wentylatory wyciągowe, podłogi perforowane itp.

spełniają bardzo ważną role w pracy suszarni. Odpowiednio dobrana wydajność i parametry wentylatorów zainstalowanych w suszarni pozwalają uzyskać właściwe warunki sprzyjające optymalnie procesowi suszenia.